Hygor Guimares Goncalves eshte heroi i Vllaznise ne sfiden e fituar perballe Lacit pasditen e djeshme ne Loro Borici.
Mjaftoi ajo goditje e sakte nga 22 metra e brazilianit per tu dhene tre pikeshin e pare kuq e bluve. Hygor nuk e fsheh entuziazmin pas ketij starti te mbare dhe premton se shume shpejt do te gjej formen me te mire dhe do te kap ritmin e shokeve te skuadres.
Mesfushori shpreson se sebashku me dy brazilianet Emerson dhe Uenderson do te dhurojne spektakel dhe premton qe ky kampionat do te jete edhe i tyri. Gjithashtu ai nuk harron te falenderoje edhe tifozerine shkodrane per mbeshtetjen dhe perkrahjen.
ââ¬â¹

Komentet